ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Flintlåspistol 14819256
nr 1481 9256
Flintlåspistol
modell äldre, "EIG". Längd: 35 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 19:42:48
500 kr
800 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
6
1.600 kr